Facebook запустив рекламу в середині відеороликів

Компанія Facebook раніше тестувала схожу систему в деяких прямих трансляціях, але зараз вона вирішила цю систему розширювати. SMМ послуги у Facebook розвиваються із шаленими темпами для ще більшого впливу на вашу цільову аудиторію.

Facebook оголосила про те, що тепер посеред перегляду відеороликів різних видавництв буде відображатися реклама – приблизно як на телебаченні під час показу фільмів або передач. Про те, що компанія планує таке нововведення, стало відомо ще на початку січня. Тепер Facebook офіційно його запустила – поки, щоправда, в тестовому режимі.

Така можливість дозволить налаштовувати рекламу вашого бізнесу і SMM маркетинг стане ефективнішим.

Для видавництв це дуже хороша новина – раніше багатьом з них було досить важко заробляти на відеороликах, що публікуються в соціальній мережі. Facebook дозволяє видавництвам отримувати дохід з брендованого контенту і рекламних відео, однак генеральний директор компанії Марк Цукерберг завжди був проти реклами, що з’являється до запуску ролика – незважаючи на те, що це стандарт, визнаний індустрією.

Facebook тестує нову систему реклами серед невеликої групи американських видавництв і збирається ділити з ними дохід: 55% буде відходити видавництву, а 45% – соціальній мережі. Реклама буде запускатися після мінімум 20 секунд відео, при цьому між комерційними роликами повинен дотримуватися проміжок в дві хвилини.

Тепер будь-яке американське видавництво, яке має дві тисячі або більше передплатників і, останню трансляцію якого одночасно дивилися мінімум 300 осіб, можуть вбудовувати в свої трансляції відеорекламу.

Дохід при цьому розділяється точно так, як і у випадку з рекламою в середині звичайних відео, але інші критерії трохи відрізняються. Так, трансляція повинна мати 300 одночасних глядачів і тривати мінімум чотири хвилини, перш ніж в ній зможе з’явитися реклама. Тривалість кожного такого рекламного ролика складе 20 секунд.