наші клієнти

 

Śniezka

Більше 30 000 підписників і сторінка “Снєжка Україна” одна з найпопулярніших серед виробників фарб. Наша стратегія для розвитку цієї сторінки така ж масштабна, як і сама міжнародна компанія. Дизайн віжуалів, чітка цільова аудиторія та цікавий кративний контент – все це робить нашу сторінку такою популярною. 

Dianora

З українським виробником одягу для вагітних ми працюємо вже більше року і за цей час діти наших клієнток вже встигли вирости. Ми створюємо вибухові рекламні кампанії, знімаємо відеоогляди та генеруємо продажі у діректі. За час нашої співпраці аудиторія сторінки виросла майже у 20 разів. 

Балканський дворик

З рестораном “Балканський дворик” ми працюємо від самого початку – створення концепції та позиціонування нового ресторану. Наша компанія організувала відкриття рестрану та продовжує його активне просування. Сторінки у Facebook та Instagram ресторану дуже апетитні, завдяки красивим фото та цікаві, бо наповнені змістом та емоціями закладу. А на сайті ресторану можна не лише переглянути меню, але й забронювати столик онлайн.

ТЦ "Скриня"

Для торгового центру ми ведемо соціальні мережі  Facebook та Instagram. Наші сторінки говорять з користувачами однією мовою, вони живі та активні. Ми ділимося новинами магазинів та створюємо корисний контент для затятих шоперів. Співпраця з торговим центром розпочалася у березня 2019 року і успішно триває до сьогодні. За цей час для “Скрині” ми встигли провести дві рекламні фотосесії, зняти більше 10 відео та створити новий сайт.

Papashon

Для одного з найвідоміших у Львові розважальних центрів ми створюємо вибуховий контент. Ми наповнюємо сторінки у Facebook та Instagram любов’ю. Розробляємо конкурси та інтерактиви для відвідувачів. Наша співпраця триває вже більше 10 місяців і не збирається завершуватися. Ми знайшли спільну мову з маркетологами центру і працюємо у ефективному та креативному тандемі.

 

Мережа супермаркетів Baker Market

Ми любимо “бейкери” за їхню неймовірну випічку та інстаграмний інтер’єр, а вони нас за креативні тексти та красиві фото. Для Baker Market ми налаштовуємо таргетингову рекламу та працюємо з лідерами думок. Ми знаємо та цінуємо філософію бренду, що дозволяє нашим сторінкам бути максимально ефективними та націленими саме на цільову аудиторію. 

Soprano

 Стоматологія Soprano для нас – це ліди, заявки та багато корисного контенту про зуби. Для нас важливо просувати послуги клініки та збільшувати кількість її клієнтів кожного місяця. Soprano – це любов до пацієнта, а наша любов – це якість та високі результати від роботи з клінікою. 

 

"ТехБудДизайн"

Після створення сайту ми розпочали його активне просування. Ми займаємося SEO-оптимізацією, налаштуванням контексної реклами та просуванням у соціальній мережі Фейсбук. З будівельною компанією ми працюємо вже понад 2 роки і за цей час ми встигли не лише вийти у ТОП по ключових запитах, але й  здобути нових клієнтів для компанії. 

Coelan Boat Coating - клієнт з Німеччини.

Ми просуваємо сторінки відомого німецького виробника фарб для яхт на американський ринок. Наша аудиторія – це шалені поціновувачі яхт та човнів. Це чоловіки, для яких важлива чіткість та якість. Саме їх суворі серця нам вдалося завоювати у соціальних мережах Facebook та Instagram. 

EuroЗамок

Маркетинговий аутсорсинг для “Єврозамка” – це битва ідей та шаленого креативу. Ми працюємо вже півтора роки і за цей час встигли реалізувати більше ста цікавих ідей. Для цієї компанії ми створюємо відео, сайти, ведемо соціальні мережі, робимо ексклюзивні фотосесії, розробляємо унікальну брендовану продукцію та створюємо комунікації, що дивують ринок. 

 

"Родинна ковбаска"

Для мережі магазинів “Родинна ковбаска” ми провели маркетингове дослідження, яке дозволило відкривати нові магазини мережі у найбільш вдалих місцях та робити їх ще більш  успішними. 

 

Casual Nice - клієнт з Данії.

Головне – продажі і у Casual&Nice вони були шаленими. Для цього данського інтернет-магазину ми налаштовували таргетингову рекламу завдяки якій речі від бренду розліталися, як гарячі пиріжки.

 

Duzenman - клієнт з Австралії

Розкішний та вишуканий контент для самого рошкішного бренду сумок у далекій Австралії. Це було неймовірно красиво та стильно. Ми закохували серця модниць та “наздоганяли” їх таргетиновою рекламою. 

Станьте одним із наших успішних клієнтів

Заповни форму або телефонуй до нас саме зараз