Наші Кліенти

Виробник одягу IrysWear

IrysWear

Український бренд стильного підліткового одягу для дівчат. Створює якісний та зручний одяг, неперевершені образи для юних модниць. Одяг IrysWear створений талановитими дизайнерами та відповідає світовим тенденденціям моди.

Будівельна компанія ||Нова Будова||

Nova_Bydova “НоваБудова” – інвестиційно-будівельна компанія, що з 2005 року спеціалізується на сегменті житлової нерухомості. Основні збудовані “НоваБудовою” житлові комплекси розташовані у затишних районах, на межі міста Києва, куди легко дістатись і де завжди спокій та тиша.

Будівельна компанія "ТехБудДизайн"

Будівельна компанія з 20-річним досвідом на ринку будівельний послуг. Спеціалізується на будівництві готельних комплексів, приватних будинків та продажі покрівельних матеріалів.

http://www.buduymo.com.ua/

Мережа магазинів "Родинна ковбаска"

Мабуть, найвідоміший виробник м`ясних виробів в Західній Україні. Магазини мережі розташовані в різних містах та представляють великий асортимент продукції.

 

Лінгвістичний центр Carpe Diem

untitled-1Лінгвістичний центр Carpe Diem  – сучасний центр вивчення іноземним мов. Високий рівень викладання та унікальність методик центру вже оцінили тисячі його студентів. У центрі вивчають англійську, німецьку, польську, французьку, італійську та іспанську. Навчаються тут як молоді люди, так і представники бізнесу та досвідчені фахівці у своїх галузях.

Мережа Ресторанів "Газда Груп"

Gazda Group – це мережа закладів харчування, яка розпочала свою діяльність із відкриття концептуальних проектів – салат-бар «Budzzini» та кафе-бістро «Львівський потяг».

 

Всеукраїнський Інтернет-провайдер ||Датагруп||

datagroup_newlogo«Датагруп» — провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу.

Історія компанії почалася в 2000 році, за роки розвитку «Датагруп» стала серйозним гравцем на ринку телекомунікаційних технологій. Компанія — лідер в сегменті супутникового зв’язку VSAT в Україні (займає 85%) та СНД. За підсумками 2012 року «Датагруп» належить 40% від загального обсягу доходів на ринку телекомунікаційних послуг для корпоративних клієнтів. В межоператорському сегменті ринку компанія займає 25% ринку в структурі доходів. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони та стала одним з лідерів по географії надаваних послуг зв’язку.

Меблі в оренду

«Меблі в оренду» – компанія, що пропонує найширший вибір меблів у Західній Україні. Тут є все, щоб зробити ваш захід незабутнім! Бездоганний сервіс та вишуканий зовнішній вигляд меблів вже оцінили сотні клієнтів.

Сервізант

logo«Сервізант»  – тут знають про всі нюанси організації неповторних фуршетів. Величезний вибір італійського та французького посуду в оренду. Простий та зручний сервіс для клієнтів зробив «Сервізант» улюбленцем у клієнтів.

Стоматологія Galdents

Стоматологія зGaldents майже двадцятирічним досвідом. Лікарі “Галдентс” вже багато років дарують здорові усмішки львів’янам, використовуючи сучасні техніки та європейське обладнання.

Торгова галерея Opera Passage

opera_pasagОсередок моди та стилю культурної столиці України. Торговий центр розташований у самому серці Львова, поблизу оперного театру. Торгові галереї наповнені як одягом українських дизайнерів, так і речами відомих світових брендів.

Парк культури імені Богдана Хмельницького

паркМабуть, улюблене місце відпочинку всіх львів’ян. Тут організовують найоригінальніші фестивалі та найцікавіші події.