Наші клієнти

Ми пишаємося успіхами наших клієнтів, адже з нами працюють найкращі компанії не лише зі Львова, але й зі всього світу.

Портфоліо Smart Promotion

Кожен проект для нас унікальний. Для кожного клієнта ми створюємо оригінальні рішення задля досягнення найвищого результату. Це лише декілька прикладів наших робіт, які стали для нас не просто роботою.

Міжнародна компанія "Снєжка Україна"

Більше 30 000 підписників і сторінка “Снєжка Україна” одна з найпопулярніших серед виробників фарб. Наша стратегія для розвитку цієї сторінки така ж масштабна, як і сама компанія.

Виробник одягу Dianora

Ми створюємо вибухові рекламні кампанії, знімаємо відеоогляди та генеруємо продажі у діректі. За час нашої співпраці аудиторія сторінки виросла майже у 20 разів. 

Балканський дворик

З рестораном “Балканський дворик” ми працюємо від самого початку – створення концепції та позиціонування нового ресторану. Наша компанія організувала відкриття рестрану та продовжує його активне просування.

Медичний центр Novoderm

Ми просуваємо сторінки та сайт медичного центру “Новодерм”. Створюємо цікавий відеоконтент та робимо прямі ефіри з лікарями центру. Для нас важливо ефективно показати роботу центру та цікаво й зрозуміло розповісти про його послуги.

Торговий центр "Скриня"

Для торгового центру ми ведемо соціальні мережі  Facebook та Instagram. Наші сторінки говорять з користувачами однією мовою, вони живі та активні.Співпраця з торговим центром розпочалася у березня 2019 року і успішно триває до сьогодні. За цей час для “Скрині” ми встигли провести дві рекламні фотосесії, зняти більше 10 відео та створити новий сайт.

Мережа супермаркетів Baker Market

Ми любимо “бейкери” за їхню неймовірну випічку та інстаграмний інтер’єр, а вони нас за креативні тексти та красиві фото.  Ми знаємо та цінуємо філософію бренду, що дозволяє нашим сторінкам бути максимально ефективними та націленими саме на цільову аудиторію. 

Coelan Boat Coating - клієнт з Німеччини

Ми просуваємо сторінки відомого німецького виробника фарб для яхт на американський ринок. Наша аудиторія – це шалені поціновувачі яхт та човнів. Це чоловіки, для яких важлива чіткість та якість. 

Duzenman - клієнт з Австралії

Розкішний та вишуканий контент для самого рошкішного бренду сумок у далекій Австралії. Це було неймовірно красиво та стильно. Ми закохували серця модниць та “наздоганяли” їх таргетиновою рекламою.

Магазини "Родинна ковбаска"

Для мережі магазинів “Родинна ковбаска” ми провели маркетингове дослідження, яке дозволило відкривати нові магазини мережі у найбільш вдалих місцях та робити їх ще більш  успішними. 

Компанія EuroЗамок

Маркетинговий аутсорсинг для “Єврозамка” – це битва ідей та шаленого креативу. Ми працюємо вже півтора роки і за цей час встигли реалізувати більше ста цікавих ідей. Для цієї компанії ми створюємо відео, сайти, ведемо соціальні мережі, робимо ексклюзивні фотосесії, розробляємо унікальну брендовану продукцію та створюємо комунікації, що дивують ринок.  

Розважальний центр Papashon

Для одного з найвідоміших у Львові розважальних центрів ми створюємо вибуховий контент. Ми наповнюємо сторінки у Facebook та Instagram любов’ю. Розробляємо конкурси та інтерактиви для відвідувачів.

Стоматологія Soprano

Стоматологія Soprano для нас – це ліди, заявки та багато корисного контенту про зуби. Для нас важливо просувати послуги клініки та збільшувати кількість її клієнтів кожного місяця. Soprano – це любов до пацієнта, а наша любов – це якість та високі результати від роботи з клінікою. 

Будівельна компанія "ТехБудДизайн"

Після створення сайту ми розпочали його активне просування. Ми займаємося SEO-оптимізацією, налаштуванням контексної реклами та просуванням у соціальній мережі Фейсбук. З будівельною компанією ми працюємо вже понад 3 роки і за цей час ми встигли не лише вийти у ТОП по ключових запитах, але й  здобути нових клієнтів для компанії. 

Casual Nice - клієнт з Данії

Головне – продажі і у Casual&Nice вони були шаленими. Для цього данського інтернет-магазину ми налаштовували таргетингову рекламу завдяки якій речі від бренду розліталися, як гарячі пиріжки.