наші клієнти

 

Śniezka

Міжнародна компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних фарб та інших будівельних матеріалів. Відомий український бренд із масштабним виробництвом у Львівській області.
 

Dianora

Український виробник одягу для вагітних та годуючих матусь. Мережа магазинів по всій Україні та улюблений бренд тисяч українок при надії. Вже багато років Dianora – лідер у виробництві стильного одягу для вагітних.
 

Балканський дворик

Перший у Львові ресторан балканської кухні. Автентична атмостера регіону та кухня “семи морів” так полюбилися львів’янами, що ресторан став одним із найпопулярніших місць відпочинку у Львові.
 

Muesli Mania

Компанія, що займається виготовленням мюслів та граноли з натуральних продуктів високої якості. Бренд, створений для молодих людей, які цінують своє здоров’я і високу якість натуральних та смачних продуктів
 

Duzenman - клієнт з Австралії

Бренд розкішних шкіряних сумок, які до того ж австралійські модниці можуть скласти самотужки.
 

Casual Nice - клієнт з Данії.

Бренд зручного та практичного одягу, який найбільше цінують мешканці цієї країни. Основним джерелом збуту бренду цього одягу є соціальна мережа Facebook.
 

EuroЗамок

компанія з іменем на українському ринку дверної фурнітури. B2B сегмент продукції преміум-класу.
 

ЖК "Щасливий у Львові"

Будівельна компанія “Нова Будова” (ЖК “Щасливий у Львові”) – інвестиційно-будівельна компанія, що з 2005 року спеціалізується на сегменті житлової нерухомості у Києві та Львові.
 

"Газда Груп"

Мережа Ресторанів “Газда Груп” – це мережа закладів харчування, яка розпочала свою діяльність із відкриття концептуальних проектів – салат-бар «Budzzini» та кафе-бістро «Львівський потяг». Cafe Gazda – новий стильний заклад в центрі Львова. Входить у мережу ресторанів Gazda Group. Вже в перших днів роботи кафе завоювало любов молоді та сімей з дітьми. Цікаві акції та яскраві фото гарантія успіху закладу.
 

IrysWear

Український виробник стильного підліткового одягу для дівчат. Створює якісний та зручний одяг, неперевершені образи для юних модниць. Одяг IrysWear створений талановитими дизайнерами та відповідає світовим тенденденціям моди.
 

"Родинна ковбаска"

Мережа магазинів “Родинна ковбаска” – мабуть, найвідоміший виробник м`ясних виробів в Західній Україні. Магазини мережі розташовані в різних містах та представляють великий асортимент продукції.
 

Carpe Diem

Лінгвістичний центр Carpe Diem – сучасний центр вивчення іноземним мов. Високий рівень викладання та унікальність методик центру вже оцінили тисячі його студентів.
 

Idermic

Idermic – центр косметології та краси. Інноваційних центр у серці Львова, який допомагає жінкам бути красивими та впевненими в собі.
 

"ТехБудДизайн"

Будівельна компанія “ТехБудДизайн”- будівельна компанія з 20-річним досвідом на ринку будівельний послуг. Спеціалізується на будівництві готельних комплексів, приватних будинків та продажі покрівельних матеріалів.
 

«Меблі в оренду»

«Меблі в оренду» – компанія, що пропонує найширший вибір меблів у Західній Україні. Тут є все, щоб зробити ваш захід незабутнім! Бездоганний сервіс та вишуканий зовнішній вигляд меблів вже оцінили сотні клієнтів.
 

Opera Passage

Торгова галерея Opera Passage- осередок моди та стилю культурної столиці України. Торговий центр розташований у самому серці Львова, поблизу оперного театру. Торгові галереї наповнені як одягом українських дизайнерів, так і речами відомих світових брендів.

Станьте одним із наших успішних клієнтів

Заповни форму або телефонуй до нас саме зараз