Ведення та
просування
інстаграм сторінки

Іnstagram (Інстаграм) вже давно зарекомендував себе, як один з найкращих інструментів у просуванні бізнесу, продажі товарів та послуг. Динамічна, зручна у користування та популярна серед молодої аудиторії соціальна мережа, що дає високі результати ефективності.
Ведення інстаграму займає не лише багато часу, а й ґрунтовних навичок роботи та знання усіх “підводних каменів”, на які часто спіткаються новачки.
Розкрутка інстаграм сторінки та ефективне її ведення дозволить не лише “нанести на карту” вашу компанію та бренд, а й залучити потенційних клієнтів.

Чому це варто довірити нам?

Просування інстаграм сторінки — це злагоджена, систематична робота, яка вимагає креативності та завжди бути в курсі останнім тенденціям соцмережі. Ми, це команда SMM-маркетологів, таргетологів та дизайнерів, що спільно працюють над стратегією ведення інстаграм-сторінки та розробки унікальності та впізнаваності бренду чи продукту.

Цілі та завдання ведення
інстаграму

розкрутка
бренду

просування
продуктів компанії

охоплення максимально широкої аудиторії

продаж товарів
та послуг

“Client-Support” –
швидкий діалог
з клієнтом

Методи та етапи просування
сторінки у Фейсбуці

  • знайомство з компанією, основними її пріоритетами, завданнями та цілями, а також ознайомлення зі сферою послуг чи продукції, яку пропонує дана компанія
  • формування стратегії ведення інстаграму, відштовхуючись від завдань клієнта, виду та особливостей товарів чи послуг
  • комплексний аналіз конкурентів на основі якого, можна визначити цільову аудиторію, потреби та інтереси потенційних клієнтів
  • створення візуального контенту з розробкою цікавих логотипів, стилів тощо, які нададуть вашому бренду унікальності
  • створення цікавих текстів, які розставлять головні акценти на перевагах та особливостях продукту, також підкреслять цінність та унікальність вашої компанії
  • створення рекламної стратегії завдяки таргетованій рекламі для залучення цільової авдиторії
  • розкрутка сторінки в інстаграм за допомогою проведення розіграшів та співпраці з відомими блогерами

Чому вашому бізнесу потрібна
розкрутка інстаграм сторінки

B2C “Business-
to-consumer”

бізнес для споживача.
Саме таку стратегію можна переслідувати на просторах цієї соцмережі. Ведення інстаграму дозволить стати ближчими зі своїми клієнтами.

відсутність
власного вебсайту

 Інстаграм — це соціальна мережа, яка працює через подачу візуального контенту. Власне, це допомагає показувати ваші товари та послуги, підкреслюючи їх переваги.

авдиторія
Інстаграму

це динамічна та соціально активна група людей віком від 14 до 45 років. Це чудовий інструмент, щоб здобути потенційних клієнтів, які стануть великими фанами вашого продукту.

швидкий діалог
з клієнтом

Зручність користування соціальної мережі інстаграм пов’язана користування соціальної мережі інстаграм пов’язана користування соціальної мережі інстаграм пов’язана

таргетинг
 

Через бізнес-акаунт можна легко промувати товари чи послуги лише за 1 дол в день. У налаштуваннях ви можете вибрати локацію, вік та інтереси людей, щоб знайти свого клієнта.

співпраця
з блогерами

Чому це важливо для вашого бренду? Це справжні лідери думок, титани, які формують довіру та авторитет до товарів чи послуг. А отже, це нова аудиторія, нові клієнти та ваша фінансова стабільність.

впізнаваність
бренду

Якщо ви виходите на ринок, або вже давно намагаєтесь розкрути вашу компанію, але ніяк не вдається, тоді вам в інстаграм. Вірусні фото-, та відеопости дозволять швидко зробити продукт чи компанією впізнаваною.