Візуальний контент
Створимо яскраву історію вашого бренду за допомогою креативних фото та відео
Візуальне сприйняття це чи не найважливіший аспект реклами. Адже саме те, що ми побачили у перші секунди, формує наше враження та розуміння подальшої інформації. Ми створюємо фото і відео для вашого бізнесу, які не лише знайомлять читачів з вашим продуктом, а й перетворюють їх на клієнтів.
як це працює?

Розкажіть нам

Краще один раз побачити вдале рекламне фото, щоб зацінити ваш продукт.

Відправте продукт

Доставити продукт до нашої студії Ви можете будь-якою зручною службою доставки по Україні чи всьому світу. Ми допоможемо підібрати спосіб доставки і відправимо Вам товар назад після зйомки.

Професійна зйомка

Узгоджуємо з клієнтом референси, моделей та реквізит. Проводимо зйомку у студії чи на локації з професійним фотографом. Ви ні за що не переживаєте, адже ми беремо всі організаційні процеси на себе.

Обробка фото

Вже за 7-10 днів Ви отримаєте готові фото Вашого продукту. Професійна ретуш входить у вартість зйомки.

Подарунок

У подарунок до фотозйомки ми зробимо для Вас трендові відео з продуктом під час зйомки. Отже, Ви отримаєте не лише фото, але й відео Вашого продукту.
Локації для зйомок

ФОТО

Створимо яскраву історію вашого бренду
за допомогою креативних фото та відео

ВІДЕО

Створимо яскраву історію вашого бренду
за допомогою креативних фото та відео

faq
За який час я отримаю фото та відео?

Термін виконання замовлення залежить від кількості  зображень, чи складності відео. Приблизний час виконання замовлень до 20 зображень становить 5 робочих днів (крім святкових днів), унікальне відео буде готове за 10-14 днів. Час рахуємо від моменту отримання продукту та оплати

Чи можу я навести приклади?

Звичайно! Ми заохочуємо всіх наших клієнтів надавати нам рекомендації, щоб точно зрозуміти, якого результату ви хочете досягти. Проте якщо Ви хочете покластися на професіоналів – ми самі запропонуємо Вам ідеї та референси.

Які є варіанти доставки продукту?

Ви можете відправляти нам свої продукти, використовуючи різні служби доставки. Наша студія знаходиться у Західній Україні і сюди можлива доставка зі всього світу. 

Чи будуть повернуті мої продукти?

Звісно. Після завершення зйомки ви можете схвалити знімки та підтвердити варіант повернення, який підходить для саме вас. Повернення продуктів здійснюється за рахунок Замовника

Чи приймаєте ви правки?

Так, будь-які зміни, внесені через те, що ми не дотримується ваших вказівок щодо зйомки, безкоштовні. Будь-які зміни, зроблені через незрозумілі вказівки від клієнта, які були відкриті для інтерпретації та припущення, будуть оплачені.

Скільки це коштує?

 Ціни варіюються від 10 до 30 доларів за одне зображення товару. Вартість відеозйомки стартує від 120 доларів. Ми надаємо плани підписки, які забезпечують нижчу ціну за зображення. Дізнайтеся більше про ціни на фотозйомку продуктів замовнивши форму на сайті, або написавши нам на електронну адресу.

Ви робите ретуш?

Ретуш входить у вартість! Ми не просто ще одна служба видалення фону. Ми виходимо далеко за межі, надаючи високоякісні, повністю відретушовані, готові до використання зображення, які розвивають ваш бізнес і знижують витрати виробництва.