10 прихованих трюків в Facebook, про які слід знати

Сьогодні багато хто з нас активно користуються Facebook. Але при цьому, більшість використовує лише загальний функціонал соціальної мережі, навіть не підозрюючи про деякі приховані можливості Facebook.

1. Створення та керування списками друзів

14

Коли друзів стає надто вже багато, відстежувати їх активність стає проблематично і з’являється бажання розподілити їх за списками, на кшталт «Близькі друзі», «Сім’я», «Робота» ітд. Зробити це зовсім просто – скористайтеся цим посиланням https://www.facebook.com/bookmarks/lists для переходу на сторінку налаштування списків.

2. Завантаження відразу всіх фотографій з альбому

41

Завантажити всі фотографії з ваших альбомів на комп’ютер – це дуже просто. Скористайтеся інструментом Pick & Zip, зайшовши через свій Facebook-акаунт.

3. Інші параметри чату

51

Що й казати, у всіх у нас є знайомі, з якими ми б не хотіли спілкуватися занадто вже часто. А для цього потрібно зробити так, щоб вони ніколи не бачили вас в чаті. Для того, щоб зробити вас невидимими для них, натисніть на напис «чат» в правому нижньому кутку, потім на зображення шестерінки зверху і виберіть «Розширені налаштування». З’явиться вікно, в якому можна не тільки налаштувати чат, а й повністю відключити його.

5. Перевернуті повідомлення

61

Інструмент Flip Text дозволить вам писати дзеркально відображені та перевернуті повідомлення. Наберіть текст, скопіюйте його відображення і вставте в повідомлення. Особливої користі в цьому немає, просто прикольно.

6. Частково приховані оновлення

71

Зовсім не обов’язково, щоб ваше оновлення було видно всім. Перш ніж публікувати його, натисніть на список, що випадає лівіше кнопки «Опублікувати» і там виберіть або «Доступно всім», або «Друзі», або «Тільки я». Якщо ж натиснути на опцію «Налаштування користувача», то ви отримаєте доступ до ще більш широких налаштувань конфіденційності.

7. Редагування повідомлень

82

Написали повідомлення з помилками? Нічого страшного, в будь-який момент можна все виправити. Просто натисніть на зображення олівчик, яке з’являється після того, як ви наведете курсор на текст повідомлення. У меню виберіть «Редагувати» або «Видалити».

8. Інтерфейс на іншому англійському

91

А чи знаєте ви, що серед представлених на Facebook мов є також і настільки оригінальні, як Pirate English і English Upside-Down. У першому випадку ви отримаєте інтерфейс, в якому, наприклад, замість «Like» буде написано «Arrr, This be pleasin ‘to me eye». У другому ж випадку ви отримаєте звичний англійський інтерфейс, ось тільки всі написи будуть дзеркально відображені і перевернуті (так само, як і в пункті 6). Для вибору мови інтерфейсу перейдіть на сторінку налаштування аккаунта.

9. Приховані повідомлення

101

Не всі звертають увагу, але повідомлення в Facebook розділені на дві папки – «Повідомлення» та «Інші». Друга з’являється після того, як ви натиснете на першу (зліва на сторінці, під аватарки). Проглядайте обидві папки, якщо не хочете пропустити якесь повідомлення.

10. Налагодження «Відправлено через …»

121

Хочете здивувати своїх друзів підписом на кшталт «Відправлено за допомогою Banana Phone» або «Відправлено за допомогою FedEx»? Тоді скористаєтеся послугами сервісу PostedVia. Виберіть на його сторінці «спосіб відправки» і наберіть текст повідомлення.