Що обрати Facebook чи Instagram для просування бізнесу в соціальних мережах?

Просування в соціальних мережах потрібне кожному бізнесу незалежно від часу його існування, масштабу і направленості. Заявити про себе, сформувати потрібний імідж та збільшити продажі – це все можливо завдяки грамотній роботі в соціальних мережах.

Обираючи, в якій соціальній мережі просувати свій бізнес, пам’ятайте, що як Facebook, так і Instagram – це величезна база потенційних клієнтів. Але цільова аудиторія в цих мережах у вас може бути різна. Чому? Якщо вдатися до статистики, то у Facebook: близько 25% користувачів у віці 25-34 роки, а близько 65% – у віці 50-64 роки. У Instagram ж близько 69% користувачів є молодшими за 35 років. Тому чітко розуміючи, на яку цільову аудиторію ви орієнтуєтеся, можна обрати для себе одну із мереж.

Але у сучасному світі неможливе розмежування Facebook та Instagram для бізнесу. В одній мережі ви просуваєте свій продукт, а в іншій – бренд. Завдяки комплексному просуванню ви створюєте потрібний імідж компанії і стаєте впізнаваними.

Компанія Smart Promotion надає повний спектр послуг по ефективному просуванні у соціальних мережах. Наші спеціалісти швидко залучать потенційних клієнтів у спільноти бренду і збільшать ваші продажі. Довіртеся професіоналам і результат не забариться!