Топ 5 порад для sео оптимізації

Кожний з нас при створенні сайту, прагне вивести його в топ 10 пошукових результатів в Google. Але, щоб отримати якісні показники і високу кількість відвідувачів, необхідно правильно і послідовно дотримуватись правил сео-оптимізації. Слід пам’ятати, що в умовах конкуренції, це не просто зробити. Дуже часто, це залежить від георозташування та цілі, яку ви переслідуєте. Наприклад, рівень конкуренції в США значно вищий, ніж в Європі, а рівень конкуренції в Європі вищий, ніж в Україні. 

Ось, топ 5 порад від Smart Promotion, які допоможуть оптимізувати ваш сайт:

  1. Необхідно враховувати швидкість завантаження вебсайту. Тобто, якщо сайт є повільним, це безпосередньо впливає на пошуковий рейтинг вашої сторінки. Щоб це перевірити, можна зайти у безкоштовний додаток від Google https://developers.google.com, де наведенні рекомендації щодо оптимізації швидкості.
  2. Використовуйте у Titles додаткові слова, на кшталт: найкращий, топ, купити, 2019-2020 р., тощо. Наприклад, ви відкрили свій інтернет-магазин з продажу квітів. У заголовку ви можете вказати: Топ 10 найоригінальніших букетів 2020 року.
  3. Якісний контент – запорука успішного ранкінгу. Тобто, якщо ви вирішили створити блог або статтю, ви маєте писати розгорнуто, але конструктивно. Наприклад, ми створили статтю про маски для обличчя. У нашому випадку, не можна лише перелічити види масок, і як круто ними користуватись. Опишіть їх переваги, для яких типів шкіри варто застосовувати ту чи іншу маску, і якого ефекту очікувати. Це має бути не дуже довгий, але цікавий пост, щоб він змусив відвідувачів довше затриматися на вашій сторінці.
  4. Використовуйте внутрішні та зовнішні посилання (external & internal links). Це впливає на алгоритми пошукових систем. Для отримання зовнішніх лінків, чудово підійде метод  просування у соціальних мережах. Тим самим, ви забезпечете велику масу посилань із зовнішніх джерел.
  5. Використовуйте ключові слова у Н1 tag, це покращить рейтинг сайту на 85 % згідно даних Ahrefs.com.

Пам’ятайте, що необхідно комплексно підходити до розвитку вашого інтернет-бізнесу, а це: створення рекламних кампаній, аналізу конкурентного середовища,тощо.

Будьте завжди креативними!