Що впливає на ранжування сайту в Google?

Ви створили сайт, наповнили його інформацією про компанію, продукт та додали контакти? Але так і немає бажаного доходу? Пора просувати сайт у пошукових системах! Адже від SEO залежить успішність проекту та кількість відвідувачів сайту, а отже і потенційних клієнтів.

На ранжування сайтів у сучасних пошукових системах впливає понад 400 факторів, та основні з них можна поділити на внутрішні та зовнішні.

До внутрішніх факторів відносять:

  1. Технічна оптимізація сайту, до якої відносять якісний вибір хостингу та налаштування серверу, усунення дублів сторінок, прискорення завантаження, оптимізація зображень і ліквідація помилок.
  2. Логічна структура сайту. Вже готовий сайт має бути максимально зручним для користувача. Допоможе у цьому внутрішня перелінковка, налаштована таким чином, що б відвідувач з легкістю міг переходити між різними розділами та знаходити потрібну інформацію без зайвих зусиль.
  3. Якісний та корисний контент на сайті відіграє чи не найважливішу роль. Тут важливі три правила: не можна розміщувати плагіат, розміщуємо лише корисний контент, постійно оновлюємо сайт.

До зовнішніх чинників, що впливають на ранжування відносимо:

  1. “Рекомендації” сайту у вигляді посилань, що розміщуються на сторонніх ресурсах. До уваги беруться лише якісні посилання. Тому лінки варто розміщувати лише на подібних по тематиці платформах. Тут теж цікавим фактором є те, що “рекомендації” враховуються лише за кількістю різних платформ, що про вас говорять. Тому розміщувати 50 посилань на одному ресурсі не варто.
  2. Поведінкові фактори відвідувачів сайту вивчаються пошуковиками, що впливає на майбутні видачі. Оцінюється місце входу на сайт та час перебування, час перебування на окремих сторінках, кількість кліків по посиланню та кількість повторних входів на сайт. Ще одним дуже важливим фактором є показник відмов, який показує відсоток відвідувачів, що виходять з сайту щойно зайшовши.

Створюючи контент і вдосконалюючи сайт потрібно чітко розуміти власного клієнта та враховувати його побажання! Розвивайся та вдосконалюйся разом з Smart Promotion!